osim u tajništvu škole potvrde o školovanju možete preuzeti i iz aplikacije e-Dnevnik

Ovom je e-uslugom omogućeno izdavanje potvrda o trenutnom statusu školovanja za učenike osnovnih i srednjih škola.

Prijava se vrši AAI identitetom (za učenike, podaci kojima ulazite u e-Dnevnik) ili pristupnim podacima u sustavu e-Građani (roditelji preko ePass korisničkog imena i lozinke, bankovnih tokena ili mobilnih aplikacija, smart kartica, elektroničke osobne iskaznice – eOI itd.)

Korisnik s desne strane, u izborniku, može uz ostale podatke, vidjeti i novu rubriku Ispis potvrda. Odabirom navedene rubrike otvara se sučelje gdje se bira ime učenika i svrha dobivanja potvrde (u padajućem izborniku).

Potvrdu je moguće generirati u svrhu dokazivanja da je učenik u aktualnoj školskoj godini upisan u program i razred, odnosno da ima status redovitog učenika. Tako se naprimjer potvrde mogu dobiti u svrhu:

• ostvarivanja prava na učenički prijevoz
  • ostvarivanja prava na dječji doplatak
  • smještaja u učeničkom domu
  • stipendiranja
  • ostvarivanja prava na socijalnu pomoć
  • i drugo.

Potvrde se spremaju u mapu Moje potvrde i od tamo se mogu ponovno dohvaćati.
Ova potvrda vrijedi u digitalnom obliku (pravovaljana je), ali i kao isprintani dokument do 3 mjeseca.

« Listopad 2024 »

KALENDAR VAŽAN ZA UPISE U 1. RAZRED
Autor: Administrator , 8. 8. 2024.

Kalendar važan za upise u 1.razred

Jesenski upisni rok

UČENICI S TEŠKOĆAMA

PROVJERA LIKOVNE SPOSOBNOSTI

Smjer Likovna umjetnost i dizajn (B program)

14.8.2024. u 9.00 sati

PROVJERA PREDZNANJA STRANOG JEZIKA

Bez obzira na smjer koji bira, ukoliko učenik kao 1. strani jezik odabere strani jezik koji nije učio minimalno 4 godine u osnovnoj školi, treba doći na provjeru (uz pisani zahtjev roditelja)

14.8.2024. u 12.00 sati

REDOVNI UČENICI

prijave u sustavu e-upisi

Likovna umjetnost i dizajn (B program) do 21.8.2024.

Krojač do 23.8.2024.

PROVJERA LIKOVNE SPOSOBNOSTI

Smjer Likovna umjetnost i dizajn (B program)

22.8.2024. u 9.00 sati